Home

carte broșată nimic regla cine s a calificat real madrid sau munchen Concura Întreba Importanţă

Mesajul lui Real Madrid de pe rețelele sociale după ce s-a calificat în  finala Champions League! Cum și-a ”înțepat” adversarele
Mesajul lui Real Madrid de pe rețelele sociale după ce s-a calificat în finala Champions League! Cum și-a ”înțepat” adversarele

Bayern Munchen a eliminat Real Madrid şi s-a calificat în finala Ligii  Campionilor – Q Magazine
Bayern Munchen a eliminat Real Madrid şi s-a calificat în finala Ligii Campionilor – Q Magazine

REAL MADRID ESTE IN FINALA LIGII DUPA 4-3 CU BAYERN! Gafa lui Ulreich,  EROUL Navas si dubla lui Benzema o INGROAPA pe Bayern! Final DRAMATIC pe  Bernabeu! VIDEO | Sport.ro
REAL MADRID ESTE IN FINALA LIGII DUPA 4-3 CU BAYERN! Gafa lui Ulreich, EROUL Navas si dubla lui Benzema o INGROAPA pe Bayern! Final DRAMATIC pe Bernabeu! VIDEO | Sport.ro

AGORA - VIDEO. Real Madrid și Bayern Munchen s-au calificat lejer în  sferturile Ligii Campionilor
AGORA - VIDEO. Real Madrid și Bayern Munchen s-au calificat lejer în sferturile Ligii Campionilor

Primele echipe calificate în optimile UEFA Champions League. Avem deja  cinci formații care au scăpat de grijile din grupe - Playsport
Primele echipe calificate în optimile UEFA Champions League. Avem deja cinci formații care au scăpat de grijile din grupe - Playsport

Liga Campionilor: Real Madrid elimina Bayern Munchen si merge in semifinale  dupa un meci cu greseli de arbitraj
Liga Campionilor: Real Madrid elimina Bayern Munchen si merge in semifinale dupa un meci cu greseli de arbitraj

Video | Real Madrid - Manchester City 3-1. Spectacol total pe Santiago  Bernabeu! Madrilenii s-au calificat în finala Champions League
Video | Real Madrid - Manchester City 3-1. Spectacol total pe Santiago Bernabeu! Madrilenii s-au calificat în finala Champions League

Fotbal: Real Madrid şi Sporting Lisabona, calificate în optimile Ligii  Campionilor; Manchester City, victorie cu PSG | AGERPRES • Actualizează  lumea.
Fotbal: Real Madrid şi Sporting Lisabona, calificate în optimile Ligii Campionilor; Manchester City, victorie cu PSG | AGERPRES • Actualizează lumea.

Seară nebună în Liga Campionilor: Bayern Munchen, eliminată | Real Madrid  s-a calificat după prelungiri - spotmedia.ro
Seară nebună în Liga Campionilor: Bayern Munchen, eliminată | Real Madrid s-a calificat după prelungiri - spotmedia.ro

Liga Campionilor: Real Madrid o învinge pe Chelsea la Londra | Bayern  Munchen pierde în Spania - spotmedia.ro
Liga Campionilor: Real Madrid o învinge pe Chelsea la Londra | Bayern Munchen pierde în Spania - spotmedia.ro

LIVE 21:45 | Real Madrid - Bayern Munchen se joacă în direct la Dolce Sport  1. Statistică şi VIDEO în timp real
LIVE 21:45 | Real Madrid - Bayern Munchen se joacă în direct la Dolce Sport 1. Statistică şi VIDEO în timp real

Real Madrid elimină Bayern Munchen cu scandal, din Liga Campionilor

Karim Benzema, meci epic în fața bogaților de la PSG. Real Madrid a reușit  ''remontada'' și s-a calificat în sferturile Champions League
Karim Benzema, meci epic în fața bogaților de la PSG. Real Madrid a reușit ''remontada'' și s-a calificat în sferturile Champions League

Champions League, sferturi de finală retur. Real Madrid se califică  dramatic în semifinale, Bayern a fost eliminată de Villarreal - Fanatik.ro
Champions League, sferturi de finală retur. Real Madrid se califică dramatic în semifinale, Bayern a fost eliminată de Villarreal - Fanatik.ro

UEFA Champions League, faza pe gazon. Real Madrid – Bayern München 4-2  (după prelungiri): Arbitragic – Cronici. Satire. Șarje.
UEFA Champions League, faza pe gazon. Real Madrid – Bayern München 4-2 (după prelungiri): Arbitragic – Cronici. Satire. Șarje.

Real Madrid a distrus-o pe Bayern Munchen, 5-0 la general! Cele mai bune  glume după calificarea spaniolilor :)
Real Madrid a distrus-o pe Bayern Munchen, 5-0 la general! Cele mai bune glume după calificarea spaniolilor :)

Real Madrid, singura echipă din Spania calificată în optimile Champions  League! Când s-a întâmplat ultima oară - Eurosport
Real Madrid, singura echipă din Spania calificată în optimile Champions League! Când s-a întâmplat ultima oară - Eurosport

Nebunie totală în Liga Campionilor. Villarreal a dat lovitura la Munchen în  ultimele minute. Real Madrid, băgată în corzi de Chelsea, a reușit să se  califice după prelungiri - Playsport
Nebunie totală în Liga Campionilor. Villarreal a dat lovitura la Munchen în ultimele minute. Real Madrid, băgată în corzi de Chelsea, a reușit să se califice după prelungiri - Playsport

Real Madrid s-a calificat în Finala UEFA Champions League! | TVR.RO

Liga Campionilor / Real Madrid a pierdut, dar s-a calificat în semifinale

LIVE: BAYERN - REAL MADRID, în Champions League. Rezultat | DCNews

VIDEO | Real Madrid - Manchester City 3-1. ”Los Blancos” sunt în finala de  la Paris, după un meci senzaţional în care au marcat 2 goluri în 2 minute.
VIDEO | Real Madrid - Manchester City 3-1. ”Los Blancos” sunt în finala de la Paris, după un meci senzaţional în care au marcat 2 goluri în 2 minute.

Prima finalistă a Ligii Campionilor. Eroul unei calificări cu emoții |  Digi24
Prima finalistă a Ligii Campionilor. Eroul unei calificări cu emoții | Digi24

Sferturile Ligii Campionilor: Real - Chelsea și Bayern - Villarreal

Real Madrid a învins-o pe Bayern cu 2-1, la Munchen, în sferturile Ligii  Campionilor
Real Madrid a învins-o pe Bayern cu 2-1, la Munchen, în sferturile Ligii Campionilor